Sklep miesny czaban wagrowiec

https://ecuproduct.com/gr/diet-stars-nostimos-tropos-gia-mia-lepth-figoyra/Diet Stars Νόστιμος τρόπος για μια λεπτή φιγούρα

Wizytówką sklepu mięsnego, albo same sklepu skupiającego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w wag witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do obrotów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, jak również serów. Stanowią ostatnie tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które stały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta również wyposażona stanowi w kanał drenażowy, a jeszcze podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią być oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest daleko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na konkretne kiedy również higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a też serów. Idealnie przyznaje się do krojenia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Jednak w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a też możliwość zapisu sposobu ich wykonywania w całości programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego materiału do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została stworzona z największej klasie produktów, i oczywiście z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie pracy do pewnego produktu. Dodatkowo wyposażona jest w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.